درباره ما

بیشتر بدانید

درباره شرکت ما

شرکت معماران نرم افزار پاسارگاد با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص، متعهد و با تجربه با هدف ارائه مشاوره و راهکار، فروش، نصب و راه اندازی و پشتیبانی فنی و تخصصی شبکه های کامپیوتری Wireless، Lan، Wan، مخابراتی، ماهواره ای و تجهیزات آنها شروع به فعالیت نموده است. هدف های عالی و متعالی در رسیدن به جایگاهی والا در سطح کشور در جهت ارائه خدماتی متفاوت در زمینه مشاوره فنی و ارائه راهکارها و طرح ها ی جامع شبکه ، شیوه های نوین فروش و پشتیبانی به معنای واقعی و گارانتی واقعی محصولات عرضه شده توسط این شرکت ، مار را بر آن داشته تا با عزمی راسخ و اراده ای پولادین و با تکیه بر دانش فنی و تجربهخ نیروهای خود گامی در این وادی نهیم.

از بدو تاسیس شرکت پاسارگاد اساس کار این شرکت ارائه ی راهکارهای مناسب و جامع برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه ی راهکار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم ترین ویژگی خدمات این شرکت است. کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز، همیشه در کنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها هستند.

این کارشناسان بر این باورند که راهنمایی صحیح مشتری هر چند که ممکن اس حتی به ظاهر منجر به عدم خرید محصول یا خدمات از شرکت در مقطع فعلی بشود، سبب رضایت و جلب مشتری در آینده و اعتماد آنها به شرکت خواهد شد که این بزرگترین سرمایه و عامل برای موفقیت در دراز مدت و پابرجا بودن شرکت است. این شرکت در نظر دارد با رقابتی سالم و اصولی با شرکت های همکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استاندارهای روز جهان و شناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات بر اساس این نیازها، رنگ تازه ای به ماهیت فعالیت های شبکه ای در بازارهای داخلی کشور بخشد.

همین حالا تماس بگیرید.

توانایی های ما

خدمات شبکه پایافای

نصب و راه اندازی دکل های خودایستا و مهاری

شرکت معماران نرم افزار پاسارگاد با بهره گیری از تیم زبده و متخصص، نصب و راه اندازی دکل های خود ایستا، مهاری و منوپل انجام و شما را در اجرای پروژه هایتان یاری مینماید.

برقراری لینک وایرلس به صورت نقطه به نقطه

نصب و راه اندازی لینک های وایرلس با استفاده از برندهای برتر و معتبر با حداکثر پهنای باند پوشش اینترنت

پوشش اینترنت سراسری استان قم و شهرهای مجاور بر بستر وایرلس

شرکت معماران نرم افزار پاسارگاد با برند اینترنت پایافای آماده ارائه اینترنت پر سرعت بر بستر وایرلس در سراسر استان قم به صورت اشتراکی و اختصاصی میباشد.

با تیم ما آشنا شوید

متخصصین ما

مهندس محمد رضائی

مدیریت

دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر و دوره های میکروتیک

مهندس زهرا یوسفی

پشتیبانی

دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر و دوره های میکروتیک و ماکروسافت

برخی از

مشتریان ما

مشتریان ما

درباره ما چه میگویند:

به جمع مشتریان ما بپیوندید.

همین حالا ثبت نام کنید!